برخی از سلبریتی های خیابان بورلی هیلز کالیفرنیا، مشهورترین شهروندان جهان هستند که اخبار فعالیتهای روزانه آن ها، روی جلد صدها هزار مجله و پرتال اینترنتی قرار میگیرد.

هالیوود، محله بورلی هیلز و سلبریتی های اطراف، یکی از خبرسازترین واژههایی هستند که به مدد فضای مجازی و دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات، همواره زیر ذره بین خبرنگاران و فعالان رسانه ای جهان به شمار میروند. دنیای چهرههای مشهور هالیوود، صنعت تبلیغات و رسانه را در دهها کشور جهان به رونق در میآورد و خوارک اطلاعاتی جالب و جذابی را از زندگی مشهورترین چهرههای هنری و سینمایی جهان در اختیار میلیونها مخاطبش، قرار میدهد.

برخی از سلبریتی های هالیوودی، همچون آلن د جنرس، پاریس هیلتون بعضاً جنیفر لوپز، امروزه یک برند معتبر و شناخته شده در عطر و پوشاک و اکسسوری ها میباشند. دنبال کردن روزانه اخبار و اطلاعات بزرگان محله بورلی هیلز و هالیوود، شاید در پرتالها و نشریات مختلف سخت باشد، اما بسته خبری برترینها، شما را در چند دقیقه، با آخرین گزارشات همراه میکند.

کیت وینسلت و تمرینات لاغری!

از ستاره های هالیوود چه خبر

این هفته برخی از رسانهها، از تمایل کیت وینسلت، بازیگر شهیر هالیوود برای کاهش وزن خبر میدهند. قد به نسبت کوتاه خانم کیت و کم تحرکی وی در ماههای اخیر سبب شده است تا این چهره مشهور و جذاب هنر هفتم، کمی چاق شده و به همین خاطر، فعالیتهای ماجراجویانه فضای باز outdoor adventure وی، سوژه خبرنگاران شده است. فعالیتهای ورزشی کنترل وزن خانم وینسلت، اخیراً با Bear Grylls که متخصص بین المللی فعالیتهای هوازی هست، در یک برنامه تلویزیونی دنبال میشود. وی اخیراً در مجموعه Running with Bear Grylls بازی میکند. این مجموعه تلویزیونی مستند که با همراهی خانم وینسلت نیز همراه شده است، توسط شبکه ان بی سی آمریکا پخش میشود. آخرین اطلاعات را در nbc.com بدست آورید.

آنجلینا جولی و کمکهای خیرخواهانه به دختران افغانی

از ستاره های هالیوود چه خبر

ستاره هالیوود، این هفته بخاطر علاقه ای به پرداخت سودهایی که از فیلم جدیدش میگیرد برای کمک به دختران فقیر افغانی مورد توجه رسانهها قرار گرفت. خانم آنجلینا جولی که بارها برنده و نامزد اسکار شده است، با همکاری یک کارگردان و فیلمساز ایرلندی به نام Cartoon Saloon، فیلم انیمیشن تولید کند به نام Breadwinner که داستان دختری هست که زیر نظر گروه تروریستی طالبان زندگی میکند. این فیلم برگرفته از داستان نویسنده کانادایی به نام Deborah Ellis هست.

نیکول کیدمن و تصویر جدید برای مجله

از ستاره های هالیوود چه خبر

اخیراً خانم کیدمن، بار دیگر روبروی دوربین عکاس یکی از مجلات مشهور رفته است تا کاور فوتو آن رابه خود اختصاص دهند. نشریه ووگ استرالیا، با این عکس این هفته خبر ساز شد. آیرس راک، با انتشار این تصویر و بعضی شبکههای اجتماعی، با استقبال گستردهای مواجه شد. کیدمن چند سالی هست که با همسر جدید هموطنش، زندگی میکند. این تصویر اخیراً به دلیل سی امین سالگرد تأسیس نشریه مشهور Vogue استرالیا گرفته شد.

مدونا و تور کنسرت جهانی

خواننده میلیونر و مشهور هالیوود، امروزه به کارهای صنعت مد روی آورده است و استراتژیهای مشهور کسب و کارش را در این عرصه دنبال میکند. اخیراً، وی به عنوان طراح و مشاور تبلیغاتی گوچی فعالیت میکند که این هفته خبر ساز شد. برندهایی چون Gucci, Moschino, Prada زیر نظر خانم مدونا، برنامههای پاییزی خاصی را در دستور کار دارند. کنسرتهای جهانی مدونا با نام Rebel Heart Tour در 9 سپتامبر سال جاری آغاز میشود و تا اوایل فروردین 1395 ادامه خواهد یافت که گزارشهای آن، اخیراً در صدر اخبار دنیای موسیقی و مد قرار گرفته است.

 

(تصویری از یکی از اجراهای کنسرت مدونا)

 از ستاره های هالیوود چه خبر


مطالب مرتبط: