متاسفانه این روزها در فضای مجازی به ویژه در تلگرام خبرهای کذبی مبنی بر درگذشت یک شخصیت یا یک چهره منتشر می شود که موجبات ناراحتی و عصبانیت خانواده آن ها می شود. به تازگی خبر فوت قرائتی در فضای مجازی منتشر شده است که خوشبختانه این خبر کذب بوده و حجت الاسلام قرائتی در سلامت کامل به سر می برند. پورتال وهاران در این مقاله جزییات شایعه درگذشت قرائتی را برای شما عزیزان منتشر می کند شایعه فوت قرائتی برخی کانالهای تلگرامی، مدعی شده بودند رئیس ستاد اقامه نماز حال مساعدی نداشته و صبح امروز دارفانی را وداع گفته است. در پی انتشار این شایعه، مسعود دریس، مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز در تماس با خبرنگار خبرگزاری فارس، ضمن تکذیب این شایعات خبر از سلامتی کامل این استاد تفسیر قرآن کریم داد و با انتقاد از شایعهپراکنیها خواستار عدم توجه مردم به منابع غیرموثق شد. حجتالاسلام قرائتی، یک ماه و نیم پیش در بیمارستان خاتم الانبیا بستری بود که پس از بهبود و بازیافتن سلامتی، از این بیمارستان مرخص شد. 
جزئیات خبر درگذشت قرائتی و بیوگرافی

بیوگرافی محسن قرائتی محسن قرائتی (زادهٔ ۱۳۲۴ در کاشان) مسئولیت نهاد «ستاد اقامه نماز» را بر عهده دارد. وی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ به «نمایندگی ولی فقیه» در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد و سپس ریاست این سازمان را نیز بر عهده گرفت که این مسئولیت را تا اسفند ۱۳۸۹ داشت. وی در زمینه تفسیر قرآن به سبک مخصوص به خود فعالیت دارد. پیشینهٔ خانوادگی در زمان حکومت رضا پهلوی، پدر بزرگ وی جلسات قرائت قرآن را در خانههای مردم کاشان تشکیل میداد و پس از او پدرش برگزاری این جلسات را در مساجد و تکایا ادامه داد و لذا خانوادهٔ آنها به «قرائتی» مشهور شد. 

آثار آشنایی با نماز ۱۱۴ نکته دربارهٔ نماز تفسیر نماز پ‍رت‍وی از اسرار ن‍م‍از پیوندهای نماز اصول عقاید اسلامی ت‍وح‍ی‍د عدل نبوت امامت م‍ع‍اد گ‍ن‍اهش‍ن‍اس‍ی ح‍ج ج‍ه‍ان و ان‍س‍ان از دی‍دگ‍اه ق‍رآن ام‍ر ب‍ه م‍ع‍روف و ن‍ه‍ی از م‍ن‍ک‍ر ب‍ا ق‍رآن در س‍رزم‍ی‍ن وح‍ی خ‍اطرات ح‍ج‍هالاس‍لام و ال‍م‍س‍ل‍م‍ی‍ن ق‍رائ‍ت‍ی دقایقی با قرآن (برگرفته از تفسیر نور) پرسش و پاسخهای قرآنی پ‍رس‍شه‍ای م‍ه‍م، پ‍اس‍خه‍ای ک‍وت‍اه ب‍ا اس‍ت‍ف‍اده از ت‍م‍ث‍ی‍لات تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) ویزه دانشگاهها تفسیر نور (تفسیر ۱۰ جلدی کامل قرآن کریم) مطالب مرتبط: