سرویس چهرههای پرتال برترینها ظرف چند ماه اخیر، در سلسله گفتارهای سلبریتی ها در قاب سلفی، نگاهی دارد به زندگی مشهورترین چهرههای هنری جهان از دید خودشان. امروز، نگاهی داریم به زندگی جنیفر لوپز از قاب سلفی. با ما همراه باشید.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

سلفی جنیفر لوپز در استودیوی رادیویی والت دیزنی

 
جنیفر لوپز بر خلاف پاریس هیلتون که خیلیها معتقدند، یک سلبریتی الکی مشهور! هست و جز چهره ژورنالیستی و ارث پدری، ظرفیت و استعداد خاصی برای سلبریتی شدن ندارد، اما بارها نشان داده در عرصههای مختلف مد و لباس و طراحی و خوانندگی و تا حدی بازیگری، دست پر دارد. کلیپهای ویدئویی جنیفر در سالهای اخیر، با خلاقیتهای بسیاری رو به رو شده است که در گستردگی فعالیتهای این چهره هنری، تأثیر گذاشته است.

سبک زندگی جنیفر لوپز به مدد شبکههای اجتماعی و اپل سیکس، خیلی دیجیتالی شده است و امروزه، روز به روز زندگی ایشان را میتوان در قاب سلفی و تصاویرش در اینستا پیگیری کرد. موضوعی که برای اکثریت سلبریتی های دوران معاصر، خیلی نظیر ندارد. بیش از بیست و شش میلیون مخاطب در اینستاگرام و انتشار صدها سلفی در شبکههای اجتماعی و با چهرههای سیاسی و ورزشی و هنری مشهور جهان، از میشل اوباما گرفته تا مریل استریپ، نشان از علاقه جنیفر به دوران دیجیتال و معرفی خود از قاب سلفی دارد.

بخشی از فعالیتهای سلفی خانم لوپز به ویژه در شبکههای اجتماعی، تبلیغ برند و لباسهای مختلف هست. در جدیدترین تصویری که چند روز پیش در صفحه خود منتشر کرد، تبلیغ پوششی بود برای نشریه Elle Magazine در پاریس که البته با استقبال فراوان مخاطبانش نیز همراه شد.

 زندگینامه جنیفر لوپز,بیوگرافی جنیفر لوپز

صفحه اینستا خانم لوپز، صفحه مدهای جدید ایشان هست

 
جنیفر لوپز، به هر حال این روزها در برنامه تلویزیونی american idol زیاد دیده میشود. برنامه ای که برخی از سلفیهای ایشان و پستهای وی در اینستاگرام و شبکههای اجتماعی، به موضوعات این برنامه و حواشی آن و داوری او باز میگردد.

سلفیهای لوپز در این برنامه، به دلیل شمار زیاد مخاطبان و شرکت کنندگانش، طیف گسترده ای از علاقمندان را شامل میشود که بالطبع، برای خیلی از کاربران و مخاطبان این مسابقه تلویزیونی، نوستالژیک هست.

مطالب مرتبط: