فقیه نصیری با اشاره به اینکه به دلیل ایفای نقش در سریال "شهرزاد" کار دیگری را قبول نمی کند از سلیقه مخاطب به عنوان عامل تعیین کننده در حضور بازیگران در عرصه سینما سخن گفت.
آتنه فقیه نصیری بازیگر عرصه سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان گفت: در سی و پنچمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور ندارم.

 
وی ادامه داد: دلیل کم کاری من در عرصه سینما است که در این زمینه برای بازی پیشنهادی صورت نمی گیرد.
 
بازیگر سریال تلویزیونی "دختران " در ادامه صحبت های خود توضیح داد: اینکه گفته می شود در سینما بر اساس روابط موجود نقش ها را به افراد اختصاص می دهند را اصلا قبول ندارم چرا که من فکر می کنم نیاز تماشاگر ما تغییر کرده به این معنا که بازیگرهایی که هم اکنون مشغول فعالیت هستند، بازیگرهایی هستند که مطابق سلیقه تماشاگر بازی می کنند و به تبع آن سازندگان آثار سینمایی هم از آن بازیگران استفاده می کنند.
 
بازیگر سریال "ماه و پلنگ" همچنین افزود: در شرایط کنونی سلیقه مخاطب است که تعیین می کند چه بازیگرهایی در آثار مختلف سینمایی به ایفای نقش بپردازند.
 
فقیه نصیری در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به حضورش در سریال "شهرزاد" یادآور شد: به دلیل اینکه درگیر پروژه "شهرزاد" هستم کار دیگری را قبول نمی کنم.
 
وی خاطرنشان کرد: زمان آغاز تصویر برداری سریال "شهرزاد" را باید از روابط عمومی این سریال جویا شد.
 
گفتنی است آتنه فقیه نصیری در فصل دوم سریال "شهرزاد" به کارگردانی حسن فتحی و در کنار هنرمندانی همچون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی ، نسیم ادبی و مهدی سلطانی به ایفای نقش می پردازد.

مطالب مرتبط: