پس از انتشار خبر درگذشت ناگهانی حسن جوهرچی بسیاری از چهرههای سرشناس پیامهای تسلیت خود را در شبکههای اجتماعی منتشر کردند.
 به گزارش خبر انلاین: بسیاری چهرههای مطرح سینما و تلویزیون از پرویز پرستویی تا رامبد جوان و بهنوش طباطبایی درگذشت حسن جوهرچی را تسلیت گفتند.
 
پرویز پرستویی در این باره در اینستاگرام نوشت: « درگذشت این بازیگر با اخلاق رو به خانواده محترمش و جامعه هنری تسلیت عرض مینمایم . بازی خوبش در سریال در پناه تو و... یادمان نمیرود.»
 
خبر درگذشت این بازیگر ۴۸ ساله آنقدر ناگهانی و غیرمنتظره بود که برای برخی مانند الهام پاوهنژاد و لیلا بلوکات باورکردنی نیست. پاوهنژاد در این باره نوشت: «‏شوخی می کنید؟! این یک مبارزه است ؟ رو کم کنی؟ امتحان؟ یاد آوری؟ خدایا...» بلوکات نیز نوشت: «تسلیت برای فوت حسن جوهرچی که اصلا قابل باور نیست.»
 
رامبد جوان نیز در پیامی درگذشت جوهرچی را تسلیت گفت: «درگذشت دوست و همکار عزیزم حسن جانِ جوهرچى را به همه و خانواده محترمش تسلیت مى گم.»
 
مهدی پاکدل نیز به انبوه خبرهای ناگوار سال ۱۳۹۵ اشاره کرد و نوشت: «چه سالى شد، سال نود و پنج. نشد که نشد یک هفته رو بدون خبر بد بگذرونیم.  متاسفانه امروز صبح حسن جوهرچى هم از میان مان رفت. روح اش شاد و یادش جاوید.»
 
مجید صالحی، رزیتا غفاری، بهنوش طباطبایی، نسرین مقانلو و مهران احمدی دیگر چهرههایی هستند که تا لحظه تنظیم این خبر پیام تسلیت خود را در شبکههای اجتماعی منتشر کردهاند.

واکنش چهره‌های سینما و تلویزیون به درگذشت حسن جوهرچی

واکنش چهره‌های سینما و تلویزیون به درگذشت حسن جوهرچی

مطالب مرتبط: