پرسش زناشویی کودک

پرسش زناشویی کودک

خیلی از پدر مادر ها در این باره سوال میپرسن که #بچه ما وقتی مارو در حال #رابطه جنسی میبینه باید چطوری باهاش برخورد کنیم⁉️

 اگه سوال پرسید چه جوابی بهش بدیم؟

در ابتدا باید بگم که روانپزشک ها توصیه میکنن حتی تو اتاقی که بچه نوزاد شما خوابه هم هم نزدیکی نداشته باشین وشدیدا منع شده از اینکه تو شرایطی نزدیکی کنین که بچه شما متوجه بشه یا ببینه، اگر بچه تو اتاق خواب شما میخوابه میتونید وقتی که به خواب عمیق رفت به یه اتاق دیگه برید یا اگر اتاق خواب بچه با شما یکی نیست باید حتما به بچتون آموزش بدین که بدون در زدن و اجازه شما وارد اتاق نشه.

حالا اگر با همه این تفاسیر بچه شما متوجه شد چی؟
تو این موارد چون اکثرا مرد بالا قرار میگیره و زن در زیر، بچه پیش خودش فکر میکنه که پدر در حال آسیب رسوندن به مادره و باعث میشه توی ناخودآگاهش از پدر بدش بیاد، معمولا این وضعیت تو پسربچه ها شدیدتره، پس بهتره بلافاصله پدر با بچه صحبت کنه که اون و مادرش داشتن یه بازی میکردن و به هیچ وجه به مادرش آسیب نرسونده.

نکته مهم اینه که همون موقع سو ضن های تو ذهن بچه رو برطرف کنید و نذارید که همراه بچه بمونه و تبدیل به عقده بشه. و باز هم تاکید میکنم که نزدیکی رو طوری انجام بدین که بچه اصلا حضور نداشته باشه. چون این موضوع ممکنه باعث مشکلات روانی و حتی بلوغ زودرس در آینده بچه هاتون بشه.مطالب مرتبط: