چیدمان کمد لباس مطابق مد


کمد لباس یکی از قسمت های مهم هر خانه ای است که هر از چند گاهی باید به سراغ آن رفته و آن را به روز و مرتب کنید. با ما همراه شوید تا با ترفندهای دوست داشتنی کردن کمد لباس های تان آشنا شوید.
کمد لباس های تان را مطابق مد بچینید!!!
حتما برای شما هم کنار گذاشتن لباسهای قدیمی تان سخت است و جایی امن تر از کمدتان برای آنها سراغ ندارید، اما با این همه خریدهای جورواجور آیا هنوز وقت آن نرسیده که سر و سامانی به محتویات داخل کمدتان بدهید؟ حذف کردن برخی از پوشیدنی های قدیمی یا بلااستفاده، ترکیب و انتخاب لباس های شما را بر اساس سلیقه ای که دارید ساده تر خواهد کرد، اما یک کمد لباس دوست داشتنی چه فاکتورهایی دارد؟

• مهم ترین راز داشتن این کمد، بیرون آوردن لباسهایی است که دیگر هیچ نیازی به آنها ندارید یا دیگر سنخیتی از لحاظ رنگ و جنس با دیگر لباسهای شما ندارد. ( البته تاکید میکنیم که بهتر است این لباسها را به افرادی که به آن نیاز دارند ببخشید ). با این کار با حذف گزینههای نامناسب پوشش، به خوشپوشی خود کمک ویژه ای کرده اید. پس این کار را هر چند ماه یک بار با مرتب کردن لباس های کمدتان انجام دهید، چرا که نگه داشتن طولانی مدت لباسهای از مد افتاده کار هوشمندانهای نخواهد بود. از طرفی با این کار دیگر لازم نیست هر روز صبح کمدتان را برای پیدا کردن لباسی مناسب بیرون بریزید.

• از لباس هایی که قرار است در کمد شما جا خوش کنند ستهای زیبا ترتیب دهید تا در کنار هم در یک چوب رخت قرار گیرند یا لباسهایی که هماهنگی زیادی برای ترکیب شدن با هم دارند را با فاصله کم از هم بچینید. با این کار براحتی به چیزی که قرار است بپوشید دسترسی دارید و ستهای پوشیدنی چشمنوازی را به سرعت به تن خواهید کرد.

• کیفیت را فدای کمیت نکنید و تا میتوانید برای خرید سراغ جنسهای خوب بروید. با این کار شاید تعداد لباسهای کمدتان کمتر شود، اما در عوض شما بهترین ها را خواهید داشت. از سویی دیگر به سایز، طرح، رنگ و از همه مهمتر راحتی لباسهایی که میخرید اهمیت بیشتری بدهید. چون در غیر این صورت هیچ گاه آن لباس را بر تن نخواهید کرد و با یک اشتباه کوچک یک لباس سالها در کمدتان خاک خواهد خورد.

• بهتر است به یک سبک پوشش خاص (اسپرت، کلاسیک و...) متعهد بمانید. چرا که این انتخاب باعث میشود تا مدت طولانیتری با بودجه مناسب خرید کنید و از لباسهایتان نگهداری کنید. به علاوه این که با اضافه کردن چند اکسسوری ساده مانند دستمال جیب، روسری و ساعت میتوانید با همان لباسها همیشه به روز ظاهر شوید.

• با طبقه بندی جای کیف، کفش، لباسها (کت، شلوار، مانتو، روسری، پالتو و کلاه) به کمدتان ظاهری زیبا و مرتب ببخشید و جایی هم برای اکسسوری ها (زیورآلات، عینک، دستمال گردن و جیب) باز کنید و با قرار دادن آنها در کنار لباس هایتان به تکمیل کمد دوست داشتنی خود کمک کنید.
مطالب مرتبط: